![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-158 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Beatrix
Kedves FEIL csapata! Köszönjük a meseszép eljegyzési és karika gyűrűnket, imádjuk! ♥
Zita és István
Kedves FEIL! Köszönjük a gyönyörű gyűrűket még egyeszer! Azóta is büszkén viseljük őket
Linda és Imre
Kedves FEIL Csapat! Szerettük volna megköszönni a csodaszép karikagyűrűinket, amelyek még tovább emelték az esemény fényét és amelyeket büszkén fogunk hordani minden egyes nap házaspárként! A karikagyűrűink fehér és vörös arany kombinációjával készültek, és tökéletesen kiegészítik az egy évvel ezelőtt kapott jegygyűrűmet. Rendkívül hálásak vagyunk a rendkívül igényes munkáért, ezek a gyűrűk tényleg örök életre szólnak.
Lívia és Péter
Az eljegyzési és a karikagyűrűnk is a FEIL Diamond Kft-től származik. Teljes szívemből ajánlom a céget, ugyanis a kivitelezésük szemet gyönyörködtető, az áraik reálisak, az eladók kedvesek és felkészültek. Az árukészlet nagy, tehát van miből válogatni. A megbeszélt időpontokat maradéktalanul betartották, az információáramlás akadálymentesen működött. Végül, de nem utolsó sorban a bizalmunkat kedves kis ajándékokkal hálálták meg. Nagy köszönettel és hálával tartozunk a FEIL Csapatának, mivel gyűrűik is nagy segítségünkre voltak abban, hogy a mi nagy napunk ilyen felejthetetlenre sikerült. Köszönjük ☺
Andrea és Lajos
Kedves Feil Csapat! Köszönjük a segítségeteket, amelyet a karikagyűrűink kiválasztásához és tervezéséhez kaptunk Tőletek. Nagyon szeretjük őket és a mai napig is nagyon jó érzéssel tölt minket, ha viselés közben rápillantunk. ☺
![]() ![]()
Zsófia és Péter
Szeretnénk megköszönni a csodaszép karikagyűrűket, amivel tökéletessé tették a mi nagy napunkat. Meseszép és egyszerű, ugyanakkor igényesen kivitelezett.Tvábbi sok sikert kívánunk!
Bernadett és Ákos
Nagyon szépen köszönjük a szakmai hozzáértésüket és segítségüket a tökéletes jegygyűrűk kiválasztásában. Minden pontosan az elképzeléseinknek megfelelően zajlott Önöknél, nagyon kedvesek voltak Velünk minden alkalommal, és gyönyörűek a gyűrűk, amiket azóta nagyon szívesen viselünk szerelmünk és összetartozásunk jelképeként. További nagyon sok sikert kívánunk Önöknek!
![]()
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|