![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-175 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Beáta és István
Szeretnénk nektek megköszönni azt a profizmust, szakértelmet és kedvességet, amellyel fogadtatok minket a budapesti szalonotokban. Köszönjük, hogy elkészítettétek az általunk egyedileg megálmodott karikagyűrűinket. Mindketten imádjuk!
Bernadett és Kornél
Köszönjük szépen az Önök által készített gyönyörű karikagyűrűket! Külön köszönjük a kedves és segítőkész fogadtatást, meleg szívvel ajánljuk majd az Önök cégét! További jó munkát és bővülő vevőkört kívánunk!
Dominika és Dániel
Nagyon szépen köszönjük a gyűrűinket. Imádjuk őket!! Az eljegyzési gyűrűm is tőletek van (amit szintén imádok), így nem volt kérdés, hogy a karikagyűrűink honnan lesznek. Köszönjük, hogy egyedi ötleteinket is megvalósítottátok. Kívánunk még sok ezer ilyen boldog vendéget, mint mi!!!
Judit és Dénes
Kedves FEIL munkatársak! Engedjétek meg, hogy küldjek párat nektek az esküvői képeink közül. 2016. szeptember 3-án kötöttük össze az életünket, melyben a FEIL gyönyörű karikagyűrűi is segítségünkre voltak. Nagyon köszönjük azt a szakértelmet, megbízhatóságot, és kedvességet, amit Dénes kapott tőletek az eljegyzési gyűrű, illetve amit együtt kaptunk a karikagyűrű kiválasztásakor. Kedvességeteket és odafigyeléseteket azóta is emlegetjük, és persze ajánljuk az összes házasságkötés előtt álló barátunknak, ismerősünknek! ☺ Ha most kezdenénk neki az esküvő szervezésének, akkor sem választanánk mást! További sikeres munkát és sok-sok boldog és elégedett vásárlót kívánunk nektek!
![]() ![]()
Vivien és Ferenc
Kedves FEIL! Februárban párommal különdíjasok lettünk a legjobb eljegyzés történetes játékukban. A nyereményünk egy gyémánt volt, melyet belefoglaltak az általunk választott gyűrűbe. Június 11-én összeházasodtunk ☺ A legszebb napunkat tökéletessé tette a csodaszép gyűrűpár. Köszönjük szépen a precíz munkájukat és a játékban való részvétel lehetőségét.
Kata és András
Kedves FEIL Csapat! Megérkeztek az esküvői képeink, mellékelek párat a csodaszép gyűrűkről, amelyeket Önök készítettek nekünk. Nagyon szeretjük hordani őket és mindig emlékeztetnek bennünket erre a különleges kötelékre és az ígéretre amit egymásnak tettünk. Köszönünk ezúton is mindent: a figyelmet, a törődést és a precíz munkát! Minden jót kívánunk Önöknek!
![]() ![]() ![]()
Bernadett és Ákos
Nagyon szépen köszönjük a szakmai hozzáértésüket és segítségüket a tökéletes jegygyűrűk kiválasztásában. Minden pontosan az elképzeléseinknek megfelelően zajlott Önöknél, nagyon kedvesek voltak Velünk minden alkalommal, és gyönyörűek a gyűrűk, amiket azóta nagyon szívesen viselünk szerelmünk és összetartozásunk jelképeként. További nagyon sok sikert kívánunk Önöknek!
![]()
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|