![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-188 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Bernadett és Kornél
Köszönjük szépen az Önök által készített gyönyörű karikagyűrűket! Külön köszönjük a kedves és segítőkész fogadtatást, meleg szívvel ajánljuk majd az Önök cégét! További jó munkát és bővülő vevőkört kívánunk!
Fanni és Márk
Kedves FEIL! Márkkal a Nálatok csináltatott gyönyörű karikagyűrűinkkel házasodtunk össze. Köszönjük a segítőkészségeteket és, hogy minden kérésünket teljesítettétek. Természetesen az eljegyzési gyűrű is Tőletek van. Köszönünk Mindent!
Kriszta
Nagyon szépen köszönjük Önöknek a gyűrűket, boldogan viseljük őket. További minden jót kívánok a csapatnak! ☺
![]()
Reni és Pisti
Amikor tavaly áprilisban megkaptam páromtól az első FEIL gyűrűmet, már akkor tudtam, hogy a karikagyűrűink is Önöktől lesznek. Boldogan mesélte a gyűrűvásárlást, hogy milyen kedves és segítőkész volt vele mindenki. Nem volt ez másként, akkor sem mikor a karikagyűrű kiválasztására kerül a sor. Boldog vagyok, hogy Önöket választotta a férjem! Bátran ajánljuk azóta is mindenkinek a FEIL gyűrűket.
![]()
Eszter és Jani
Kedves FEIL! Nagyon szépen köszönjük, hogy a ti gyűrűiteket hordhatjuk! ☺
![]() ![]() ![]()
Gréta
Decemberben lesz két éve, hogy viseljük őket, és még mindig csodaszépek! Nagyon jó választás volt, köszönjük utólag is ☺
Adél és Zoltán
Kedves FEIL csapat, örömmel adjuk hírül, hogy a januárban nálatok elkészíttetett karikagyűrűk végre felhúzásra kerültek júliusi esküvőnk alkalmával. ☺ Az ékszerek csodásak, csillognak, minden nap öröm rájuk nézni. Nagyon boldogok vagyunk, köszönjük szépen!
![]()
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|