![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL GYU-831-F Fehér Arany Eljegyzési GyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Viktor
Köszönöm, hogy az értékesítő hölgyek segítőkészek és türelmesek voltak, mindent megtettek azért, hogy a legtökéletesebb gyűrűvel kérhessem meg a barátnőm kezét. Végül az egyik munkatárs által javasolt gyűrűre esett a választásom, ami tökéletesen illeszkedett nemcsak a párom ízléséhez, de a napi rutinjához, munkájához is. Diszkrét, elegáns, mégis különleges ékszer. Mindenképp ajánlom a FEIL márkát a leendő vőlegényeknek.
Diána
A Vőlegényem - mert most már az - egy repülőn kérte meg a kezemet, a Tihanyi Apátság felett! A gyűrű csodaszép, és valóban egy IGEN gyűrű!!! Köszönöm Nektek is ezt a CSODÁT!!!
![]()
Niki
Köszönjük szépen a csodaszép eljegyzési gyűrűt!
Ferenc
A lánykérésre egy angliai kastély kertjében került sor. Egyszer csak a vízeséshez érve szembe fordultam vele, és elmondtam neki, hogy mennyire szeretem, és hogy vele szeretném leélni az életemet, majd megkértem, legyen a feleségem. Ő azonnal igent mondott. A gyűrűt meglátva - a képeken is látható-, boldogsága csak még jobban fokozódott, amikor azt a kezére felhúztam. Köszönöm még egyszer Önöknek ezt a varázslatos gyűrűt, mely feltette a koronát erre a leánykérésre!
Zsuzsi és Zsolti
Nagyon szépen köszönöm a magam és párom nevében ezt a gyönyörű eljegyzési gyűrűt! ☺ Csodaszép munka és kidolgozás! A karikagyűrűnk is biztos, hogy a FEIL-től lesz! ☺
Klára
Ezt a meseszépséget kaptam Portugáliában! Köszönöm, hogy segítettetek Neki megvalósítani azt, amit elképzelt! Gyönyörű, egyszerű, letisztult forma, tökéletes (!!!) méret! Szuperek vagytok!!
![]()
Gábor
Megtörtént a lánykérés és nagy örömömre Igent mondott a párom. Egy fotóval szeretném megköszönni a segítségüket. ☺
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|