![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-226 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Eszter és Jani
Kedves FEIL! Nagyon szépen köszönjük, hogy a ti gyűrűiteket hordhatjuk! ☺
![]() ![]() ![]()
Linda és Imre
Kedves FEIL Csapat! Szerettük volna megköszönni a csodaszép karikagyűrűinket, amelyek még tovább emelték az esemény fényét és amelyeket büszkén fogunk hordani minden egyes nap házaspárként! A karikagyűrűink fehér és vörös arany kombinációjával készültek, és tökéletesen kiegészítik az egy évvel ezelőtt kapott jegygyűrűmet. Rendkívül hálásak vagyunk a rendkívül igényes munkáért, ezek a gyűrűk tényleg örök életre szólnak.
Mária
Kedves FEIL Csapat! Nem tudtuk, mit akarunk. Egyetlen elképzelés volt, hogy egyszerű legyen és különleges. A Google ezúttal is a barátunk volt és számtalan csodát dobott, ezek 90%-a FEIL ékszer. Innentől nem volt kérdés, hogy hol keressük a GYŰRŰT. Kedvességetek, hozzáértésetek, a hatalmas választék, amelyen felül még a képzelet is szárnyalhat, nagyon könnyűvé tette a keresést. És kialakult. Mi megálmodtuk, Ti megalkottátok! Köszönjük! Nem tudunk vele betelni. Közelebb hoztátok a nagy napot és izgalmasabbá a várakozást. Kerékpárral érkeztem, a vőlegényem edzés után, sportosan, izzadtan a kész gyűrűért, mégis királynőként/királyként bántatok velünk. Örökké hálás leszek. Fantasztikusak vagytok!
![]()
Enikő és Attila
Már az eljegyzési gyűrűmet is a FEIL-től kaptam, tehát egyértelmű volt, hogy a karikagyűrűket is innen szeretnénk. Az értékesítők kedvesek, rugalmasak és a hozzáértésük vitathatatlan. Köszönjük szépen a csodás gyűrűket. Imádjuk őket! ♥
![]()
Reni és Pisti
Amikor tavaly áprilisban megkaptam páromtól az első FEIL gyűrűmet, már akkor tudtam, hogy a karikagyűrűink is Önöktől lesznek. Boldogan mesélte a gyűrűvásárlást, hogy milyen kedves és segítőkész volt vele mindenki. Nem volt ez másként, akkor sem mikor a karikagyűrű kiválasztására kerül a sor. Boldog vagyok, hogy Önöket választotta a férjem! Bátran ajánljuk azóta is mindenkinek a FEIL gyűrűket.
![]()
Viktória
Ezzel a képpel szeretnénk megköszönni a csodás gyűrűket!
Niki és Gábor
A mai napig imádjuk és nagyon hálásak vagyunk Nektek, hogy ilyen csodaszép gyűrűt készítettetek nekünk! Igazi profi csapat vagytok! Tiszta szívből tudjuk ajánlani másoknak is a munkátokat! Minden szépet és jót kívánunk a FEIL csapatának!
![]()
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|