Feil - Karikagyűrűgyártó.hu 🛒 Kosár
(0 db)
 
Keresés
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra!
 

FEIL W-Ezust-237 Ezüst Karikagyűrű

 
Ezüst karikagyűrű W-Ezust-237
Hozzáadom a kedvencekhez.
  Mintaszám: W-Ezust-237
  Megnevezés:
Ezüst karikagyűrű
[Normál]
  Besorolás:
Standard
  Szélesség: 5 mm 
  Vastagság: 1.8 mm 
  Kövek száma: 1 db   [Részletek]
  Karát összesen: 0.015 Karát összesen
  Gyémánt színe: Top Wesselton (G) Gyémánt színe
  Gyémánt csiszolása: Briliáns Gyémánt csiszolása
  Gyémánt tisztasága: VS1 Gyémánt tisztasága
Átlagos súly:   10.98 g [52-es Női és 62-es FFi méret esetén] 
Ára swarovskival foglalva:   118 190 Ft/pár - 11 819 Ft   106 371 Ft/pár  
Női kő igény?   Női méret:  Női karikagyűrű jegygyűrű méret
FFi kő igény?   Férfi méret: Férfi karikagyűrű, jegygyűrű méret
Kő fajtája: Karikagyűrű Jegygyűrű kő, kövezés fajtája (Swarovski Gyémánt) Formája (brill princess stb) [Kőfoglalás] Drágakő kőfoglalás   swarovski
Karikagyűrű akció

Hasznos információkSzállításInformáció kérés emailbenTelefonGyűrű adatlapjának elküldéseA gyűrű adatlapjának nyomtatásaArany karikagyűrűkIdőpont foglalásArany karikagyűrűkKosárba teszem a gyűrűt.

 
Ügyféleleink rólunk mondták
Kata és András
Kedves FEIL Csapat! Megérkeztek az esküvői képeink, mellékelek párat a csodaszép gyűrűkről, amelyeket Önök készítettek nekünk. Nagyon szeretjük hordani őket és mindig emlékeztetnek bennünket erre a különleges kötelékre és az ígéretre amit egymásnak tettünk. Köszönünk ezúton is mindent: a figyelmet, a törődést és a precíz munkát! Minden jót kívánunk Önöknek!
Kata és András karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseKata és András karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseKata és András karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseKata és András karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Eszter és Jani
Kedves FEIL! Nagyon szépen köszönjük, hogy a ti gyűrűiteket hordhatjuk! ☺
Eszter és Jani karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseEszter és Jani karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseEszter és Jani karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseEszter és Jani karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Zsolt
Kedves FEIL! Szeretnénk megköszönni a csodálatos karikagyűrűket!
Zsolt karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Edit
Kedves FEIL! Tegnap este a férjem (akivel egy kicsivel több mint 1 hónapja vagyunk házasok) hazahozta az Önök által megjavított karikagyűrűmet, mivel az esküvőnk után másfél héttel biciklivel balesetet szenvedtem és a gyűrűm megsérült. Nagyon sírtam, szörnyű érzés volt, hogy ilyen rövid idő alatt tönkretettem. Elakadt a szavam, amikor az este újra a kezemben tarthattam. Most, hogy újra megkaptam a sérülést kijavítva, még fehérebben, gyönyörűbben, teljesen el vagyok varázsolva! Ez is azt mutatja számomra, hogy ennek így kellett történnie és minden rosszban van valami jó! Szívből köszönöm még egyszer ezt a csodálatos gyűrűt! Fantasztikus a FEIL Csapata!! Köszönöm a precíz, és kiemelkedő szakértelmeteket, mellyel a legszebb gyűrű a világon az enyém lett! Mindenkinek ajánlani fogom a FEIL-t, mert ezek a gyűrűk tényleg a "szerelemre vannak tervezve"! Köszönöm szépen!
Edit karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
György
Nagyon szépen köszönjük a csodálatos jegygyűrűinket. Amikor elmentünk budapesti üzletükbe, szakszerű, kedves és nagyon részletes tájékoztatást kaptunk. Kollegájuk tanácsai alapján alakítottuk ki a számunkra tökéletes gyűrűt. Amikor átvettük ragyogtak a gyűrűk és csillogott a mi szemünk is, mert valóban olyan szép lett, mint amilyennek megálmodtuk. Nagyon ajánljuk mindenkinek a FEIL céget, aki minőségi és álmainak megfelelő gyűrűt szeretne elérhető áron.
György karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Andi
Az egyik barátnőm hívta fel figyelmem az Adventi nyereményjátékukra, ahol az eljegyzési sztorikkal lehetett pályázni. Le is írtam, nálunk hogy történt. Én voltam az egyik szerencsés, aki nyert egy aranymedált. Szinte el se hittem. Karácsony előtt mentünk a nyereményért vőlegényemmel, akivel akkor körbenéztünk a karikagyűrűk között is, és még ott meg is rendeltük. Januárban mentünk értük, ráadásul a megbeszélt időpontnál kicsit később tudtunk menni - ekkor is fogadtak minket -, sőt, még alakítani is kellett rajta, mert nagy volt. Maximálisan figyelmes kiszolgálás jellemzi őket, ha alakítani kell, alakítanak. Nem ismertem őket előtte, de ezek után nagyon tudom ajánlani őket!
Andi karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Viktória
Ezzel a képpel szeretnénk megköszönni a csodás gyűrűket!
Viktória karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése

- További ügyfél vélemények -

     

Kedves Látogató!

Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek.
A cookie-k személyek azonosítására nem alkalmasak. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.
Adatkezelési tájékoztatónkat ide kattintva elérheti.


AKCIÓ